Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Mucharz

Mucharz, małopolskie

  • 220 000 zł
  • 1 354 m²
  • 162,48 zł/m²

Zdjęcie

Natalia Adamek-D...

Skontaktuj się

Działka budowlana Mucharz

Mucharz, małopolskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

220 000 zł

1 354 m²

162,48 zł/m²

Działka budowlana Mucharz

Zaktualizowane: 5 maja 2026

220 000 zł 1 354 m² 162,48 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 220 000 zł (162,48 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 354 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 48m; szerokość: 26m; pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: Drabik Nieruchomości, zaktualizowane: 05.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2685

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do kupienia działka budowlana o łącznej powierzchni 1354m2, położona przy drodze gminnej, w odległości 1,3km od Jeziora Mucharskiego.

Działka położona wśród zabudowy jednorodzinnej, luźnej, w pierwszej linii zabudowy od drogi wewnętrznej - droga ta jest ślepo zakończona i stanowi dojazd tylko dla mieszkańców, nie jest to droga przejazdowa. Działka jest idealna zarówno pod budowę domu jednorodzinnego z dużym ogrodem jak i pod inwestycję np. budowę dwóch domków. (...)

Agent

Natalia Adamek-Drabik

661 110...

661 110 200

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

661 110...

661 110 200

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy